.

خدمات مشاوره ای خانه سیتریکس ایران در حوزه دورکاری و مجازی سازی دسک تاپ و سرور

.

امروزه برنامه ریزی در حوزه فنآوری های اطلاعاتی و همچنین مشاوره به منظور انتخاب و پیاده سازی فنآوری های مناسب از جایگاه ویژه ای در سازمان های دولتی و خصوصی برخوردار شده است. این سازمان ها سالانه مبالغ قابل توجه ای از بودجه خود را به شکل تامین تجهیزات سخت افزاری، تهیه نرم افزار، توسعه شبکه و خطوط ارتباطی، تولید داده ها و اطلاعات، آموزش کارکنان و سایر مسائل مشابه سرمایه گذاری می کنند. با تمام این احوال با نگاهی به سازمان های مختلف در سطح کشور باید اذعان داشت که نمونه های موفق در حوزه سرمایه‌گذاری شایسته در فنآوری اطلاعات بسیار اندک بوده است.

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی، در کنار مدیریت یا مدیران فناوری به طراحی، نظارت و انتخاب راهکارها و سیستم ها می پردازد.

 

خدمات مشاوره ای خانه سیتریکس ایران در حوزه مجازی سازی برنامه

زمینه های مشاوره :

  شناسایی و طراحی زیرساخت های ارتباطی مناسب ارتباطات

 شناسایی زیر ساخت های مناسب تکنولوژی های دورکاری و مجازی سازی

 افزایش کنترل و امنیت بر روی منابع و داده های اطلاعاتی سازمانی

  مشاوره و ارائه راهکارهای مبتنی بر سرویس های اینترنت و وب

آموزش تخصصی تکنولوزی های نوین IT برای تمام سطوح مدیران و کارمندان

.

.

خانه سیتریکس ایران از ویژگی‌های منحصر بفردی برخوردار است که این مجموعه را قادر می سازد تا در این حوزه به صورت پیشرو در سطح کشور حرکت نماید و به پشتوانه تجربیات و تحقیقاتی که در طی سالیان متمادی حاصل شده است قادر به ارائه مشاوره و یاری رساندن سازمان ها و شرکت ها در حوزه برنامه ریزی برای استفاده و به کارگیری از تکنولوژی های مجازی سازی نوین و به روز می باشد.

  لیست مشتریان خانه سیتریکس .
 شناسایی و طراحی زیرساخت های ارتباطی مناسب ارتباطات شناسایی زیر ساخت های مناسب تکنولوژی های دورکاری و مجازی سازی

.