درباره خانه سیتریکس ایران
بیش از 6 سال تجربه موفق در زمینه راهکارهای مجازی سازی با محصولات سیتریکس در ایران
در زمینه های
استقرار سامانه سیتریکس - ارائه لایسنس سیتریکس - پشتیبانی سیتریکس - آموزش تخصصی سیتریکس

  تاریخچه و نحوه شکل گیری

خانه سیتریکس ایران یکی از دپارتمان های تخصصی گروه مهندسی شبکه پال نت می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه دورکاری و مجازی سازی سرور و دسکتاپ کاربران شکل گرفت. این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکار های دورکاری و مجازی سازی برنامه و دسکتاپ و سرور با تمرکز بر محصولات شرکت سیتریکس، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصولات سیتریکس Citrix XenApp & XenDesktop & XenServer را به صورت کمپ های کاملا تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه دورکاری و مجازی سازی برنامه و دسک تاپ و سرور است.
خانه سیتریکس ایران کلیه خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع
صنعت انفورماتیک معتبر می باشند. . 


سیتریکس citrix xenapp 7.5 خانه سیتریکس ایران عضور گروه مهندسی پال نت iranian citrix xenapp center لایسنس سیتریکس معتبر اوریجینال
.
.
.
محور فعالیت های مجموعه در یک نگاه
 

طراحی و پیاده سازی زیرساخت های مجازی با تکنولوژی های Citrix
طراحی و پیاده سازی سیستم جامع دورکاری با استفاده از  راهکار Citrix XenApp
مشاوره و پیاده سازی و ارائه راهکارهای استفاده از راه دور از نرم افزار
طراحی و پیاده سازی مجازی سازی دسکتاپ با استفاده از  راهکار Citrix XenDesktop
طراحی و پیاده سازی مجازی سازی سرور با استفاده از  راهکار Citrix XenServer
مشاوره و پیاده سازی طرح جامع جداسازی شبکه اینترانت از اینترنت با استفاده از تکنولوژی های مجازی سازی
برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی آموزش سیتریکس Citrxi XenApp   و XenServer  و XenDesktop 

   چشم انداز مجموعه  

این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ی استفاده‌ی صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست.
برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد.همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ ای بر این مدعاست.
انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

ما مفتخریم که در حال حاضر بیش از 400 شرکت ایرانی در حوزه های مختلف، مشتریان ما و پشتیبانی سامانه نرم افزاری سیتریکس خود را به ما سپرده اند.

تیم فنی Citrix خانه سیتریکس ایران از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه 6 ساله برای مجازی سازی سرور و دسک تاپ و برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، انبار و ....  شرکت های نرم افزاری بزرگی مانند همکاران سیستم، رایورز، چارگون، تدبر، پیوست و همراهان سیستم و ... دنبال کرده ­اند.

متخصصین " گروه مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی ارائه می نمایند.

تصاویر کارگاه های آموزش سیتریکس در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی 
نصب سامانه دورکاری Citrix نرم افزار مالی و حسابداری رایورز در شرکت رایتل
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار شایگان سیستم در شرکت ایلیا استیل
استقرار سامانه دورکاری Citrix در موسسه آموزشی گاج
استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس وزارت راه و مسکن و شهرسازی
نصب و راه اندازی سیستم هایمجازی سیتریکس در سازمان بنیاد مستضعفان و جانبازان
نصب سیستم مجازی سازی سیتریکس در شرکت کشتیرانی جهان دریا
استقرار سامانه دورکاری در سازمان آب و فاضلاب استان فارس
استقرار سیستم مجازی سازی سیتریکس در پتروشیمی مارون

مشاهده دموی آنلاین
راهکار های مجازی سازی سیتریکس