درباره سیتریکس Citrix همکاران سیستم


در چند دهه گذشته کامپیوترهای Desktop جایگاه ویژه ای را در انجام امور حساس و عملیاتی اکثر شرکت ها بخود اختصاص داده اند و همین امر باعث شده تا برای نگهداری، ارتقا و تنظیم برنامه ها بر روی آنها وقت و هزینه گزافی صرف گردد. این امر در شرکت های بزرگ محسوس تر است .
خوشبختانه روندی که از چند سال پیش در خصوص استفاده فزاینده از سرورهای متمرکز (Application Servers) برای ارائه برنامه ها به کاربران و بهره گیری از قابلیتهای پروتکل وب شروع شده، راهکار مناسبی برای استفاده بهینه و کم هزینه پیش رو نهاده است. در این روش کاربران با استفاده از برنامه های سبک و کم هزینه مرورگرها (Browsers) امکان اتصال و اجرای تمامی برنامه های تحت وب را بدون محدودیت های مکانی پیدا می کنند .

درباره سیتریکس, Citrix همکاران سیستم, نرم افزار سیتریکس, مقدمه سیتریکس, آشنایی با citrix


شرکت هایی که تماماً یا اکثر برنامه های خود را برای محیط غیر وب، مانند ویندوز، Mainframe و یا حتی DOS خریداری و یا نوشته اند و یا از سیستم های متفاوت بهره برده اند، برای بکارگیری وب میبایست برنامه های خود را کد نویسی مجدد نمایند که این امر هزینه بسیار زیادی را به سازمان تحمیل می کند و در بعضی موارد هم ممکن است که این تغییر کلاً امکان پذیر نباشد. از طرفی برنامه های تحت وب میبایست برای مقابله با نفوذ هکرها و جلوگیری از سرقت اطلاعات کاملا طراحی و تست شده باشند .
با توجه به نیاز بازار به حل این مسئله، از چند سال پیش شرکت Citrix با ارائه مجموعه ای از سرورهای تخصصی امکان اتصال و استفاده از تمامی برنامه های مختلف را از طریق وب و پروتکل http برای کاربران شبکه های LAN و اینترنت بدون نیاز به تغییر در سورس برنامه های موجود فراهم آورده است. برای مثال، برنامه Citrix Presentation Server بعنوان بهترین روش برای دسترسی و اجرای تمامی برنامه های تحت ویندوز، یونیکس، لینوکس و Mainframe توسط شرکت های بزرگ و کوچک در سطح جهان بکار گرفته شده است و کاربران از هر طریقی می توانند بدون اینکه نیازی به تغییر در برنامه های اصلی باشد آنها را اجرا نمایند، و البته امنیت آنها را نیز در سطح استانداردهای موجود تامین نماید


 

  لیست مشتریان خانه سیتریکس
.


دانلود مستند آشنایی با سیستم دمو نرم افزار Citrix XenApp دمو سیتریکس Citrix Demo )

ما مفتخریم که در حال حاضر بیش از 100 عدد از مشتریان مان، پشتیبانی سیتریکس خود را به ما سپرده اند.


تیم فنی Citrix خانه سیتریکس از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه ی 6 ساله برای مجازی سازی برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، انبار و ....  شرکت های نرم افزاری بزرگ مانند همکاران سیستم دنبال کرده ­اند.

متخصصین  " شرکت مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی خلاصه نموده است.


راه اندازی سامانه دورکاری نرم افزار همکاران سیستم در سازمان حوزه هنری
تصاویر کارگاه های آموزش سیتریکس در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار سپیدار سیستم همکاران سیستم شرکت مهران گاز

نصب سامانه دورکاری Citrix نرم افزار مالی و حسابداری رایورز در شرکت سیمان خزر گیلان
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار شایگان سیستم در شرکت ایلیا استیل

تجربیات خانه سیتریکس   در محیط مشتری استفاده از این راهکار را برای نرم افزارهای مختلف مشتریان که از محصولات شرکت های مختلف نرم افزاری مانند رایورز، چارگون، همکاران سیستم، تدبیر، ماندگار، پایا، فراگستر ، هلو، حساب رایان و استفاده می کنند، تجربه موفقی نشان داده است. نرم افزارهای مختلف با استفاده از این راهکار با پهنای باند پایین نظیر Dial-UP در دسترس واقع شده است. همچنین می توان با استفاده از مکانیزم های رمزگذاری، انتقال داده های این نرم افزارها را روی محیط ناامن اینترنت، با اطمینان انتقال داد. گذشته از این موارد هزینه تمام شده آن، به خصوص برای مشتری ، بسیار اندک و راه اندازی آن بسیار ساده خواهد بود .

خانه سیتریکس به پشتوانه تجربیات و تحقیقاتی که در طی سالیان متمادی در زمینه دورکاری و مجازی سازی نرم افزارها حاصل کرده است در حال حاضر آماده ارائه مشاوره حضوری و تلفنی جهت یاری رساندن مدیران آی تی شرکت ها و سازمان ها در امر گسترش حوزه کاری شرکت های مربوطه در امر حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد