استفاده راه دور از برنامه و نرم افزار مالی و حسابداری در شعبات و شاخه های مختلف شرکتدسترسي به نرم افزارهاي کاربردي به وسيله سیتریکس Citrix چگونه صورت ميگيرد

در جامعه صنعتي امروز تمامي عملکرد هاي مختلفي که زماني توسط نيروي انساني و 100 درصد فيزيکي انجام مي گرفت توسط نرم افزارهاي کاربردي و رباط هاي پيشرفته صورت مي پذيرد. در چنين عصري ميزان موفقيت و بوجود آمدن يک برند تجاري معتبر با محصولات بسيار با کيفيت و کسب امتياز بيشتر از ساير رقبا چيزي جز مديريت بر زمان توسط انتخاب بهتر و سرمايه گذاري بر روي نرم افزارهاي با قابليت بيشتر و استفاده از ماشين هاي ديجيتالي صنعتي پيشرفته و يا انتخاب يک راهکار ارتباطي مناسب جهت يکپارچه سازي تمامي عملکردهاي شعبه ها نمي باشد .

در اين راستا هر چه نرم افزاهاي کاربردي، پيشرفته تر و قابليت بيشتري داشته باشند هزينه هر نسخه آنها و نيز سخت افزار سرويس دهنده اي که نرم افزار بر روي آن نصب مي گردد بسيار بالا مي باشد.حال آنکه در نظر بگيريد که مجموعه هاي صنعتي داراي يک کارخانه و تعدادي شعب و يا نمايندگي مي باشند که در اين صورت براي انجام اموري همچون ثبت تعداد توليد، انبار گرداني ،فروش و حسابداري در هر شعبه نياز به يک نسخه از همان نرم افزار و سخت افزار مي باشد .

راه حل بسيار منطقي و در عين حال کارشناسي شده که مي توان به عنوان يک گزينه مناسب آن را انتخاب کرد آن است که به فکر راهکارهايي جهت يکپارچه سازي شعبه ها باشيم تا اينکه بخواهيم هزينه هاي بسيار بالا که به آن اشاره کرديم را صرف کنيم


استفاده راه دور از برنامه و نرم افزار مالی و حسابداری  در شعبات و شاخه های مختلف شرکت

با پراکندگی جغرافیایی کاربران در سازمان ها و شرکت های مختلف، استفاده از نرم افزارهای تحت ویندوز کنونی به صورت توزیع شده و پراکنده ناگزیر می نماید و جهت تحقق این امر، استفاده از روش های انتشار اطلاعات نظیر Replication مورد استفاده قرار گرفته است. در حقیقت با استفاده از این امکان داده های ذخیره شده در بانک داده بین شعبه های مختلف که هر کدام دارای سرور برنامه و بانک داده هستند منتقل می شود.

Replication یک روش رایج جهت انتقال اطلاعات است اما این نوع انتقال، مشکلات و سربارهای زیادی به خصوص در مورد برخی از مشتریان دارد. این مشتریان که اغلب دیتاهای فراوانی را در شعبه های مختلف وارد می کنند اغلب دارای خطاهای بسیاری در این زمینه هستند که هم مشتری و هم کارشناسان پشتیبانی شرکت نرم افزاری را ناراضی می کند و یا برخی از مشتریان بزرگ به دلیل داشتن شعب فراوان توانایی استفاده از  این گونه نرم افزارها را ندارند زیرا در اینجا نیزReplication  توانایی حل مشکل این دسته از مشتریان را ندارد و همچنین مشتری تمایلی به خرید نسخه های متعدد در شعبه های خود را ندارد زیرا که هزینه های خرید نرم افزار و پشتیبانی آن به صورت سالانه سربار مالی زیادی برای مشتری دارد.


راهکار پيشنهادي خانه سیتریکس :

مي توان در چند فاز مختلف يکپارچه سازي شعبه ها را انجام داد که در ذيل به آن اشاره مي کنيم :

1- بستر سازي مخابراتي جهت هر شعبه

2- ايجاد شبکه خصوصي WAN از طريق بسترهاي به وجود آمده

3- دسترسي به نرم افزار نسخه مرکزي توسط citrix


در اين بخش مورد سوم را مورد بررسي قرار مي دهيم :

پس از آنکه شبکه خصوصي براي مجموعه صنعتي بين شعبه ها بوجود آمد، به وسيله يک دستگاه سخت افزار که بر روي آن يک نسخه نرم افزار citrix نصب مي گردد، کاربران ساير شعب مي توانند، از طريق يک ارتباط امن (Citrix Session) که بين کاربر و سرويس دهنده سيتريکس برقرار مي گردد، فايل اجرايي نرم افزار هاي کاربردي روزمره خود را مشاهده و سپس مي توانند يکي را انتخاب و به صورت کاملا آنلاين و بدون تاخير با نرم افزار کاربردي کار کنند .

از مزيت هاي بسيار مهم اين سرويس مي توان به موارد زير اشاره کرد :

1- امکان تعريف هر تعداد کاربر اضافه جهت گسترش سيستم

2- امکان اتصال به نرم افزارهاي کاربردي با هر سيستم عامل و هر سخت افزار: به طور مثال با يک دستگاه Ipad مي توان به نرم

افزار کاربردي تحت ويندوز متصل شد .

3- اتصال به نرم افزارهاي کاربردي با هر بستر مخابراتي

4- قابليت فشرده سازي اطلاعات در هنگام ارسال و دريافت که باعث مي شود بتوان با پهناي باندهاي پايين به نرم افزارهاي کاربردي متصل و بدون تاخير کار کرد .

5- امکان تعريف پرينتر کاربر جهت چاپ مستندات مورد نياز از روي نرم افزار نسخه مرکزي

6- قابليت سازگاري با انواع فونت فارسي

7- پشتيباني 24 ساعته ، 7 روز هفته از عملکرد سرويس و گارانتي سالم بودن سرويس دهنده سيتريکس

درخواست لینک دانلود به همره کرک نرم افزار Citrix XenApp ، citrix دانلود, دانلود citrix, دانلود citrix xenapp, Citrix XenApp دانلود,  دانلود Xenapp,  دانلود نرم افزار Citrix,  کرک xenapp,  citrix کرک,  xenapp دانلود,  دانلود کرک citrix,  دانلود نرم افزار citrix xenapp,  citrixدانلود,  کرک citrix, ,  xenapp کرک,  citrix,  Citrix XenApp کرک,  citrix xenapp دانلود نرم افزار,  citrix crack,  citrix آموزش,  What crack citrix xenapp 5,,  دانلود لایسنس citrix,  دانلود citrix ساپکو,  نحوه کرک citrix