مایکروسافت راهکار CRM خود را با فناوری کورتانا یکپارچه می‌کند


همكاران سيستم- شرکت مایکروسافت با آزاد کردن قابلیت ویرایش فایل‌ها در نسخه رایگان Office ۳۶۵ مخصوص سیستم‌های عامل iOS و اندروید تلاش می‌کند رقابت بیشتری را در بازار جهانی ابزارهای موبایلی انجام دهد و مشترکان جدید را به سمت خود بکشاند.
وبسايت Techworld، در اين زمينه گزارش داده است، اگر مایکروسافت قصد داشته باشد تعداد مخاطبان مجموعه نرم‌افزاری کاربردی Office را افزایش دهد، دستیابی به این هدف ضروری به نظر می‌رسد و البته باید توجه داشت که تا موفقیت در این زمینه فاصله زیادی وجود دارد.
آخرین اقدام مایکروسافت در این زمینه ۷ ماه پس از آن صورت گرفته است که نرم‌افزارهای Word، PowerPoint و Excel برای تبلت‌های iPad عرضه شدند و البته بیش از یک سال قبل نسخه ضعیف مجموعه نرم‌افزاری Office Mobile به دست صاحبان گوشی هوشمند آیفون رسید.
ابزارهای مایکروسافت مخصوص iPad به صورت گسترده مورد توجه قرار گرفتند و با این وجود کاربران برای آنکه بتوانند فایل‌های ایجاد شده با آن‌ها را مشاهده کنند، باید مشترک این ابزارها بودند و این در حالی بود که فروشگاه اینترنتی App Store ابزارهای رایگان جایگزین از جمله iWork اپل و Docs، Slides و Sheets گوگل را عرضه کرد تا کاربران را از مایکروسافت دور کند.
"فیل کارچر"(Phil Karcher) یکی از محققان مرکز تحقیقاتی Forrester در خصوص اقدام اخیر مایکروسافت گفت: «این اتفاق تعادل مایکروسافت را برای عرضه ابزار رایگان در عرصه دستگاه‌های موبایلی برقرار می‌کند».

راهکار دورکاری | راهکار سیتریکس | راهکار استفاده از راه دور نرم افزار | راهکار برنامه دورکاری Citrix | لایسنس سیتریکس