سیتریکس، محیط کاری امن همراه با کیفیت HDX


تجربه کار و کیفیت بالا با فناوری Citrix HDX

بسیاری از سازمانها ارائه یک تجربه محاسباتی امن و متمرکز که باعث افزایش بهره وری و رضایت پرسنل می شود را راهی برای موفقیت و بسیار حائز اهمیت تلقی می شود. این یک امر کاملا طبیعی است که کاربران خدمات گیرنده به کیفیت ارتباط، موقعیت مکانی و زمان توجهی نداشته باشند، مسئله ای که برای کاربران اهمیت دارد فقط اتصال به برنامه های کاربردی و بهره گیری از سرویس های نرم افزار و دست یابی به میزکاری است. برای پاسخگویی به این انتظارات، فناوری اطلاعات نیاز به یک راه حل مجازی سازی دارد که قادر به بهینه سازی و انطباق با انواع مختلف سناریوها و متغیرهاست.
کیفیت بالا با فناوری Citrix HDX سیتریکس XenApp محیط کاری امن XenDesktop

سیتریکس XenApp و XenDesktop که توسط فناوری های Citrix HDX طراحی گردیده اند قادر به یکپارچه سازی برای تجربه های مختلف و خیره کننده در صفحات مختلف و انواع لوازم جانبی (کامپیوتر- تبلت- کوشی همراه) سازگار خواهد بود. تکنولوژی HDX امکان صدای چند رسانه ای، صدای شفاف و امکان انتقال ویدئو با کیفیت بسیار بالا با استفاده از تکنیک های فشرده سازی برای Transfer تصویرهای متحرک مقدور خواهد ساخت. این انطباق باعث بهبود بهره وری کاربران نهایی حتی در صورت از دست دادن بسته ها، تراکم و زمان بالا در انتقال که بیشتر در شبکه های بی سیم و تلفن همراه اتفاق می افتد، خواهد شد. 

خانه سیتریکس خدمات زیر را در حوزه محصولات سیتریکس ارائه می دهد:
خدمات نصب و راه اندازی فایروال نت اسکلر سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات پشتیبانی فایروال NetScaler سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات لایسنس فایروال NetScaler License سیتریکس براای اتصال External Users در XenApp و XenDesktop
دوره ها و کلاس های آموزشی نصب و راه اندازی فایروال سیتریکس نت اسکالر Citrix NetScaler Training Boot Camp برای اتصال کاربران XenApp و XenDesktop از خارج از سازمان و شرکت


برای دریافت جدید ترین اخبار و آپدیت های نرم افزار Citrix و اخبار فناوری اطلاعات در حوزه مجازی سازی سیتریکس و کلود کامپیوتینگ و آخرین خبرهای تکنولوژی و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری به کانال تلگرام گروه پال نت بپیوندید.