مزیت های بهره وری از Citrix NetScaler در شبکه


آشنایی و معرفی قابلیت ها و سرویس های سیتریکس NetScaler

سیتریکس NetScaler ترکیبی از فعالیت ها در لایه های 4 و 7 است که قابلیت مدیریت ترافیک شبکه، شتاب دهنده های نرم افزاری، فشرده سازی، ذخیر سازی، و امنیت نرم افزار با بصورت کاملا یکپارچه هدیه می کند. علاوه بر خصوصیت سرعت بخشیدن به برنامه های تحت وب، NetScaler شرکت ها و سازمان های دولتی را قادر می سازد تا زیر ساخت های کاربردی خود را برای کاهش هزینه های عملیاتی و سرمایه ای متمرکز سازند. با طراحی آخرین نسخه سیسستم عامل توسط تیم مهندسی نرم افزاری سیتریکس می توانید از ویژگی ها و توابعی که NetScaler را در بالای لیست بهترین راه حل های نسل جدید SDN / CDN قرار می دهد بهره ببرید. در این پست قصد در معرفی برخی از امکانات و قابلیت های Citrix NetScaler خواهیم پرداخت.
AppFw auto signature download and update
Jumbo Frames
NetScaler SPDY Gateway
MPTCP for Mobile
Kerberos support for MSSQL
Spotted VIP support for Clustering
SAML 2 factor authentication for AAA-TM
Advance policy expression for Diameter
Access Gateway Plug-in for Windows-8 (32-bit & 64-bit)
Enterprise ready Clustering Phase 2
Rate Limiting
Action Analytics
IP-IP Tunneling
Bandwidth based spillover
سیتریکس NetScaler قابلیت های نت اسکالر اتصالات MPTCP ترافیک شبکه Citrix NetScaler فایروال سیتریکس امنیت نرم افزار امنیت برنامه های تحت وب
یکی از بزرگترین قابلیت های نت اسکالر را می توان MPTCP معرفی نمود که عملکرد آن مانند TCP / IP است، و وظیفه آن شناسایی و استفاده از مسیرهای چندگانه موجود بین میزبان ها برای حفظ ارتباط آنهاست. برای بهره وری از این قابلیت شما باید MPTCP را بروی یک پروفایل TCP فعال کنید و آنرا به یک سرور مجازی در NetScaler متصل کنید. هنگامی که MPTCP فعال می شود سرور مجازی مانند یک دروازه برای این سرویس عمل می کند و اتصالات MPTCP را به اتصالات TCP تبدیل می کند.

خانه سیتریکس خدمات زیر را در حوزه محصولات سیتریکس ارائه می دهد:
خدمات نصب و راه اندازی فایروال نت اسکلر سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات پشتیبانی فایروال NetScaler سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات لایسنس فایروال NetScaler License سیتریکس براای اتصال External Users در XenApp و XenDesktop
دوره ها و کلاس های آموزشی نصب و راه اندازی فایروال سیتریکس نت اسکالر Citrix NetScaler Training Boot Camp برای اتصال کاربران XenApp و XenDesktop از خارج از سازمان و شرکت


برای دریافت جدید ترین اخبار و آپدیت های نرم افزار Citrix و اخبار فناوری اطلاعات در حوزه مجازی سازی سیتریکس و کلود کامپیوتینگ و آخرین خبرهای تکنولوژی و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری به کانال تلگرام گروه پال نت بپیوندید.