Citrix ؛ بهبود قابلیت های ابر


شرکت سیتریکس سیستم Citrix Systems که یکی از رهبران فناوری های ابر، همکاری، شبکه سازی و مجازی سازی می باشد در نمایشگاه Citrix Synergy از قابلیت های جدیدی حول فناوری ابر و مجازی سازی خود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Ciol، این شرکت فعال در زمینه ابر ضمن رونمایی از فناوری های ابری و استراتژی خود پیرامون ابر اظهار داشت که عمده فعالیت و تمرکز آن ها از این پس بر سبک کاری سیار یا موبایل استوار خواهد بود.

این شرکت در Citrix Synergy که نمایشگاه دستاوردهای آن است به معرفی محصولات و راه حل های جدیدی که تا اواخر سال جاری عرضه می شوند نیز پرداخت که از این میان می توان به پروژه Avalon اشاره داشت که هدف آن حفظ سرمایه گذاری در XenApp و XenDesktop می باشد.

سیتریکس در بخش مجازی سازی به معرفی GoToAssist برای آندروید و آی پد پرداخت، Citrix Receiver فناوری دیگر این شرکت است که دسترسی به داده ها را از هر منبع یا دستگاه تسهیل می سازد و از ماه جولای عرضه خواهد شد.

Citrix ShareFile نیز یکی از ابداعات جدید سیتریکس است که به افراد و سازمان های فردی کمک می کند تا محل ذخیره سازی داده را انتخاب نماید و طراحی منطقه یا zone را در ابرهای همگانی آسان می سازد.