چرا Citrix 7.15 بهترین نسخه در تاریخچه این کمپانی است؟


5 دلیل کافی برای استفاده از آخرین نسخه LTSR سیتریکس


شاید فکر کنید این مسئله سخنی گزافه باشد اما از زمان بوجود آمدن این نرم افزار مجازی ساز تا کنون برای اولین بار در این مدت طولانی می توان یک نسخه مبتنی بر FMA از XenApp را به مشتریان پیشنهاد داد. در کنار دو نسخه پر فروش XenApp 4.5 و XenApp 6.5 که بسیار مورد علاقه و استقبال قرار گرفتند Citrix XenApp & XenDesktop 7.15 LTSR بهترین نسخه ارائه شده از این کمپانی است. می دانید چرا؟ به 5 دلیل زیر ما معتقدیم که این نسخه از نرم افزار بهترین و کامل ترین ورژن از بدو پوجود آمدن در عرصه مجازی سازی است:

Cloud Support

یک از دلایل عمده ای که دیگر نیازی به عنوان موارد بعدی برای حقانیت LTSR را نخواهد داشت پشتیبانی از ابر است. مسئله بسیار مهم سازگاری سرویس های XA / XD در Citrix Cloud است، وجود این قابلیت ها به شما اطمینان خاطر خواهد داد که از امنیت ویژه ای برای محافظت از Data و برنامه های کاربردی خود خواهید داشت.

Citrix 6.5 چرا Citrix 7.15 بهترین نسخه در تاریخچه این کمپانی 5 دلیل کافی برای استفاده از XenDesktop 7.15 LTSR آخرین نسخه LTSR سیتریکس XenApp 4.5

Zero Gaps

از زمانی که XenDesktop 4.0 به 5.0 ارتقاء پیدا کرد سرویس IMA به FMA تغییر نام داد البته با قابلیت های بالاتر. لازم بذکر است که در نسخه های اولیه نقایصی وجود داشت که در نسخه 7.15 کاملا رفع گردیده و به شما این اجازه را می دهد که جزئیات برنامه ها را به سرورهای خاص ارسال کنید.

Windows 10 Support

قبل از ارائه نسخه Citrix 7.15  هیچ راه حل مشخصی برای پشتیبانی از ویندوز 10 نداشتیم اما با استفاده از سرویس IMO مشکلات برای ارائه پشتیبانی مرتفع گردید.

Key Features Delivered in CRs

یکی از ویژگی هایی که توانایی های خاصی را در اختیار شما خواهد گذاشت استفاده از CR در این نسخه است گرچه که تعدادی از مشتریان برای استفاده از این CR ها راحت نیستند اما ویژگی هایی از قبیل EDT، WEM، App Lyering و FAS را می توان نام برد.

Platform Support

در Citrix 4.5 و یا Citrix 6.5 از Windows Server 2008 R2 برای سرور و برای کلاینت از Windows 7 استفاده می کردید که در این نسخه نهایی قابلیت استفاده از Windows Server 2016 برای سرور و در سمت کاربر قابلیت استفاده از Windows 10 را خواهید داشت.

خانه سیتریکس خدمات زیر را در حوزه محصولات سیتریکس ارائه می دهد:
خدمات نصب و راه اندازی فایروال نت اسکلر سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات پشتیبانی فایروال NetScaler سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات لایسنس فایروال NetScaler License سیتریکس براای اتصال External Users در XenApp و XenDesktop
دوره ها و کلاس های آموزشی نصب و راه اندازی فایروال سیتریکس نت اسکالر Citrix NetScaler Training Boot Camp برای اتصال کاربران XenApp و XenDesktop از خارج از سازمان و شرکت

برای دریافت جدید ترین اخبار و آپدیت های نرم افزار Citrix و اخبار فناوری اطلاعات در حوزه مجازی سازی سیتریکس و کلود کامپیوتینگ و آخرین خبرهای تکنولوژی و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری به   کانال تلگرام گروه پال نت     بپیوندید.