راهکار سیتریکس برای دسترسی از راه دور به دسکتاپ


امنیت، در پیاده سازی Citrix XenApp و Citrix XenDesktop 

سیتریکس، راه حل های متنوعی از جمله انواع مشاوره های شبکه و ویژگی های نوآورانه را به شما ارائه می کند که وجود آن در هر شبکه ای باعث ارامش و اطمینان در نوع ارتباط و امنیت آن خواهد بود. بدلیل افزایش تقاضا برای دسترسی به نرم افزارهای کاربردی از راه دور و دسکتاپ، در حال حاضر سیتریکس بهترین گزینه خواهد بود. دور کاری و مجازی سازی دو موضوع بسیار حائز اهمیت در شبکه و خدمات فناوری اطلاعات هستند که با استفاده از سیتریکس موفقیت کسب و کار خود را بیمه خواهید نمود.

راهکار سیتریکس برای دسترسی از راه دور به دسکتاپ امنیت در پیاده سازی Citrix XenApp و Citrix XenDesktop مزیت های دورکاری با استفاده از سیتریکس مجازی سازی Virtualization امنیت شبکه Network Security امنیت در مجازی سازی

مزیت های دورکاری با استفاده از سیتریکس

شاید بتوان به جرات ادعا کرد که Citrix برای تمامی کسب و کارها خدمات مشاوره ای در زمینه شبکه خواهد داشت، از جمله این توانایی ها می توان به ارائه راه حل های امنیتی شبکه و بهره برداری بهتر از نرم افزارهای کاربردی را اشاره نمود. در این پست ما سعی در معرفی بزرگترین مزیت های استفاده از مجازی سازی برنامه و دسکتاپ را داریم:
دسترسی به دسکتاپ از راه دور Remote Desktop Access
با استفاده از این ویژگی بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ می توانند به دسکتاپ خود از هر نقطه ای دسترسی داشته باشند علاوه بر این کارشناسان IT می توانند برای ساپورت کاربران از این قابلیت استفاده نمایند.
مجازی سازی Virtualization
با اجرای چندین ماشین مجازی بر روی یک ماشین فیزیکی می توانید تکنولوژی و کیفیت را همراه با امنیت در کنار خود تجربه کنید، علاوه بر این مشکلات زیادی برای مدیریت سرورها یا شبکه ندارید. از تمامی مزایای اجرایی XenDesktop و XenApp که بگذریم، می توانیم به مهمترین مزیت پیاده سازی این تکنولوژی که کاهش در هزینه های سازمانی است اشاره نماییم همچنین در زمان وقوع حملات نیز بازگردانی به حالت Stable در مدت زمان کمتری قابل اجرا خواهد بود.
امنیت شبکه Network Security
امنیت در مجازی سازی نرم افزارهای کاربردی و مجازی سازی دسکتاپ توسط Citrix تضمین شده که شامل اجرای سیاست های امنیتی و محافظت از شبکه در مقابل حملات مختلف خواهد بود.

خانه سیتریکس خدمات زیر را در حوزه محصولات سیتریکس ارائه می دهد:
خدمات نصب و راه اندازی فایروال نت اسکلر سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات پشتیبانی فایروال NetScaler سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات لایسنس فایروال NetScaler License سیتریکس براای اتصال External Users در XenApp و XenDesktop
دوره ها و کلاس های آموزشی نصب و راه اندازی فایروال سیتریکس نت اسکالر Citrix NetScaler Training Boot Camp برای اتصال کاربران XenApp و XenDesktop از خارج از سازمان و شرکت

برای دریافت جدید ترین اخبار و آپدیت های نرم افزار Citrix و اخبار فناوری اطلاعات در حوزه مجازی سازی سیتریکس و کلود کامپیوتینگ و آخرین خبرهای تکنولوژی و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری به   کانال تلگرام گروه پال نت     بپیوندید.