سیتریکس NetScaler VPX ساحل امن برنامه های کاربردی


امنیت نرم افزارهای کاربردی با استفاده از نت اسکالر

در حال حاضر برترین فایروال نرم افزاری بر اساس Ranking جهانی Citrix NetScaler VPX است که Appliance-based محسوب می شود این فایروال نرم افزاری به شما کمک می کند تا برنامه ها و داده های خود را بدون آسیب رساندن به عملکرد کاربران در برنامه های کاربردی محافظت کنید. این فایروال معمولا در شبکه ها مقابل وب سرور شما قرار گرفته و تمامی ترافیک ورودی و خروجی شما را نظارت می کند. NetScaler App Firewall برای اطمینان از رفتار نرم افزار عمل می کند و در مقابل خطرات روز صفر، شناسایی آسیب پذیری ها و تهدیدات شناخته شده استفاده می شود.

سیتریکس NetScaler VPX امنیت نرم افزارهای کاربردی Citrix NetScaler نت اسکالر NetScaler App Firewall

نت اسکالر دارای یک ابزار گزارش دهی اختصاصی است که از طریق PCI- DSS عمل می نماید، عملکرد بالای Citrix NetScaler با حداکثر اتصالات در هر ثاینه CPS و معاملات در هر ثانیه TPS است که میزان Throughout شبکه شما را از 500 Mbps تا 44 Gbps که قابلیت بازرسی بسته های https، http، XML را داراست. NetScaler بصورت کامل حملات را مسدود نموده و به میزان %99.07 درصد قابلیت Block نمودن حملات را خواهد داشت. 

خانه سیتریکس خدمات زیر را در حوزه محصولات سیتریکس ارائه می دهد:
خدمات نصب و راه اندازی فایروال نت اسکلر سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات پشتیبانی فایروال NetScaler سیتریکس برای کاربران خارجی XenApp و XenDesktop
خدمات لایسنس فایروال NetScaler License سیتریکس براای اتصال External Users در XenApp و XenDesktop
دوره ها و کلاس های آموزشی نصب و راه اندازی فایروال سیتریکس نت اسکالر Citrix NetScaler Training Boot Camp برای اتصال کاربران XenApp و XenDesktop از خارج از سازمان و شرکت

برای دریافت جدید ترین اخبار و آپدیت های نرم افزار Citrix و اخبار فناوری اطلاعات در حوزه مجازی سازی سیتریکس و کلود کامپیوتینگ و آخرین خبرهای تکنولوژی و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری به   کانال تلگرام گروه پال نت     بپیوندید.