جداسازی شبکه داخلی از اینترنت


دنياي امروز دنياي اطلاعات است و امروزه زندگي بشر به گونه‌اي شكل گرفته است كه در تمامي عرصه‌هاي حيات، چه در محيط‌هاي زندگي شخصي و چه در محيط‌هاي كاري، به شدت در حال دريافت حجم بالاي اطلاعات مي‌باشد. مديريت و راهبري سازمانها اعم ازدولتی و تجاري و توليدي در جهان امروز بدون در دسترس بودن آخرين اطلاعات امري بسيار مشكل و بعضا غير ممكن است. از طرفی استفاده از این شبکه ها نیز چندان امن نیست و هر از گاهی اخبار گوناگونی مبنی بر سرقت اطلاعات و داده های سازمان ها توسط افرادی مختلف از اینترنت شنیده می شود. مهمترین چالش پیش روی استفاده از اینترنت می توان به مبحث امنیت داده های سازمان و کاربران آن اشاره نمود که در این مستند قصد داریم جنبه های مختلف از راهکاری را معرفی کنیم که به کمک تکنولوژی های نوین و جدید، امنیت صد درصدی را برای داده ها و اطلاعات مجموعه ها و سازمان های مختلف را فراهم می نماید.

 دانلود طرح جداسازی شبکه محلی از اینترنتضرورت جداسازی اینترنت از شبکه داخلی:
یکی از اصولی ترین مبانی امنیت اطلاعات محافظت از محیط سرویس دهی در فضای سایبر می باشد. از همین رو یکی از مهم ترین دغدغه های سازمان ها، شرکتها و مراکز دولتی در حال حاضر جداسازی اینترنت از شبکه LAN سازمانی می باشد. مسلما به واسطه این جداسازی به میزان قابل توجهی، از تهدیدات امنیتی کاسته شده و از وقوع مشکلات بسیاری جلوگیری به عمل خواهد آمد.
از سوي دیگر استفاده ازاینترنت به عنوان یک منبع اطلاعاتی وارتباطی بسیار ضروري بوده وغیرقابل چشم پوشی است.بنابراین حفظ و پایداري شبکه هاي داخلی و امنیت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .


در مستند طرح جداسازی شبکه لوکال و محلی از اینترنت توضیحات جامع و کاملی از کلیات طرح ارائه شده است که می توانید از لینک زیر آن را دانلود نمایید.


دانلود طرح جداسازی شبکه محلی از اینترنت


جداسازی اينترنت از اينترانت داخلي، جداسازی شبکه، جداسازی لن از ون، جداکردن lan از wan, جداکردن شبکه داخلی، جداسازی شبکه لوکال, جداسازی اینترنت از شبکه داخلی,  جداسازی شبکه داخلی از اینترنت,  راهکار جداسازی شبکه از اینترنت,  جداسازي اينترنت از شبكه داخلي,  جدا کردن اینترنت از شبکه,  جدا سازی اینترنت از شبکه داخلی,  راههای جداسازی اینترنت از شبکه سازمانها,  راه حل جداسازی اینترنت ازشبکه داخلی,  جداكردن شبكه اتوماسيون از بستر اينترنت,  جدا کردن اینترنت از اینترانت,  جدا کردن اینترنت از شبکه داخلی,  نحوه جداسازی ینترنت از شبکه,  راهکارهای جداسازی اینترنت از شبکه داخلی,  جدا کردن شبکه داخلی از اینترنت,  روش جداسازی اینترنت از اینترانت,  جداسازی بستر اینترنت و اینترانت,  جدا سازی اینترنت
,