خدمات نصب و راه اندازی مجازی سازی XenApp & XenDesktop & XenServer به همراه NetScaler Gateway

خانه سیتریکس ایران با سابقه طولانی در امر پیاده سازی و راه اندازی محصولات شرکت سیتریکس در ایران و ارائه مشاوره‫ های فنی در اجرای پروژه‫ های مختلف، خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی از محصولات مجازی ساز سیتریکس XenApp & XenDesktop & XenServer را به همراه اپلیکیشن فایروال NetScaler Gateway با تخصصی‫ ترین تیم مشاوره، فروش، نصب و راه‫ اندازی، و آموزش محصولات شرکت سیتریکس در ایران ارائه می دهد. مشتریان عزیز نیز پس از نصب و راه اندازی و استقرار سامانه سیتریکس تنها نخواهند بود و ما با آن ها همراه می شویم تا از سرویس های مجازی ساز سیتریکس در حوزه سرور و دسک تاپ و اپلیکیشن بتوانند آنگونه که مورد نظرشان بود استفاده کنند.

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی ساز اپلیکیشن Citrix XenApp 6.5

..  Install and Configure Citrix XenApp 6.5
Install and Configure Citrix XenApp 6.5 License Server
 
nstall and Configure
Citrix XenApp 6.5 Plugins
Configure Citrix Receiver for Windows & Android & IOS
Create and customize
Citrix XenApp 6.5 Web Interface sites
Publish applications Over Internal Network
Publish applications Over External and Internet Network
Configure, apply Customize policies in Citrix XenApp 6.5 environment
Configure printers and printer policies and manage print drivers

Install
Citrix XenApp 6.5 hotfixes & Service Pack
Install Windows Server 2008 Terminal Service License Server

با استقرار سامانه مجازی ساز اپلیکیشن سیتریکس XenApp 6.5 شما می توانید برنامه های تحت ویندوز خود را به راحتی از طریق وب و اینترانت و اینترنت در دسترس کاربران خارج از سازمان و شرکت خود قرار دهید. با برنامه سیتریکس زن اپ به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت، می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرور مرکزی  شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم می شود. متمرکز کردن دیتابیس و کاهش هزینه های نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و دسترسی آسان با امنیت بالا حتی از طریق بستر اینترنت از جمله مزایای این سامانه می باشد. در تصویر پایین صفحه لاگین سیتریکس XenApp و برنامه های پابلیش شده برای کاربران را مشاهده می نمایید. نرم افزار XenApp 6.5 بر روی ویندوز سرور R2 2008 مایکروسافت Windows Server نصب می شود و برای ارائه سرویس نیاز به لایسنس Windows 2008 Terminal Service License نیز دارد.
نصب و آموزش Citrix XenApp 6.5 | استقرار سیتریکس Citrix XenApp 7.11 | نصب راه اندازی سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 | شرکت ارائه دهنده سیتریکس Citrix XenServer 7.1 | کلاس آموزش مجازی سازی سرور سیتریکس | معرفی دوره کارگاهی مجازی سازی Server سیتریکس

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی سازی اپلیکیشن Citrix XenApp 7.x به همراه NetScaler Gateway

   Install and Configure Citrix XenApp 7.x
Install and configure Citrix NetScaler Gateway 
Install and Configure Citrix XenApp 7.x License Server
Configure Citrix Receiver for Windows & Android & IOS
Configure and Configure Citrix XenApp 7.x Delivery Controller
Configure and Customize Citrix XenApp 7.x Studio
Install and Configure Virtual Delivery Agent (VDA)
Publish applications Over Internal Network
Publish applications Over External and Internet Network
Publish applications Over Internal Network
Publish applications Over External and Internet Network
Configure, apply Customize policies in Citrix XenApp 7.x environment
Configure printers and printer policies and manage print drivers

Install
Citrix XenApp 7.x hotfixes & Service Pack
Install Windows Server 2012 , 2016 Terminal Service License Server

سیتریکس XenApp 7.x نیز عملکردی مشابه XenApp 6.5 دارد و پیشنهاد می شود برای Presentation Virtualization یا همان مجازی سازی ترمینال سرویس ویندوز مایکروسافت برای پابلیش اپلیکیشن های داخل سازمان خود از نسخه XenApp 6.5 استفاده شود چرا که همه امکانات و مواردی را که می خواهید را به شیوه ساده تر و کارآمد تریی ارائه می دهد. هزینه استقرار سامانه XenApp 6.5 نیز ارزان تر و نگهداری و پشتیبانی آن نیز ساده تر است. اما با استقرار سامانه مجازی ساز اپلیکیشن سیتریکس XenApp 7.x نیز شما می توانید برنامه های تحت ویندوز خود را به راحتی از طریق وب و اینترانت و اینترنت در دسترس کاربران خارج از سازمان و شرکت خود قرار دهید. سیتریکس XenApp 7.x نیز به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت ارائه می گردد. متمرکز کردن دیتابیس و کاهش هزینه های نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و دسترسی آسان با امنیت بالا حتی از طریق بستر اینترنت از جمله مزایای این سامانه می باشد. در تصویر پایین صفحه لاگین سیتریکس XenApp و برنامه های پابلیش شده برای کاربران را مشاهده می نمایید. نرم افزار XenApp 7.x بر روی ویندوز سرور 2012 و 2016 مایکروسافت Windows Server نصب می شود و برای ارائه سرویس نیاز به لایسنس Windows 2012 , 2016  Terminal Service License نیز دارد.

نصب و آموزش Citrix XenApp 6.5 | استقرار سیتریکس Citrix XenApp 7.11 | نصب راه اندازی سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 | شرکت ارائه دهنده سیتریکس Citrix XenServer 7.1 | کلاس آموزش مجازی سازی سرور سیتریکس | معرفی دوره کارگاهی مجازی سازی Server سیتریکس

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی ساز دسکتاپ VDI سیتریکس Citrix XenDesktop به همراه NetScaler Gateway

Install and configure Citrix XenDesktop
Install and configure Citrix NetScaler Gateway
Install and configure a Citrix XenDesktop license server
Create and Configure and Adjust Citrix XenDesktop virtual machine
Configure a XenDesktop hosts for desktop delivery
Create and Configure Citrix XenDesktop policies to restrict user access and shadow sessions
Assign users to pooled virtual desktops and dedicated virtual desktops
Modify desktop catalogs, groups, and a master virtual machine
Use policies and Profile Management to restrict and allow XenDesktop features
Configure Monitor XenDesktop sessions and Shadow XenDesktop sessions
Install and configure Citrix XenDesktop Provisioning services
Create and Configure shared vDisk in Citrix XenDesktop
Create and Configure streamed virtual desktops using Provisioning services


تکنولوژی سیتریکس Citrix XenDesktop یک راه حل مجازی سازی دسکتاپ کامپیوتر یا VDI که مخفف Virtualization Desktop InfraStructure هست می باشد و دسک تاپ های مجازی را با سرعت بالا و در امنیت کامل به کاربران ارائه می دهد تا کاربران با استفاده از دسکتاپ های مجازی شده قادر به بکارگیری از تمامی امکانات و برنامه های قابل دسترس در دسکتاپ مجازی باشند. در واقع سیتریکس XenDesktop کامپیوترهای مجازی کاربران را تبدیل به یک فرآیند با ماهیت واقعی نموده است. راهکار مجازی سازی دسک تاپ XenDesktop اولین محصول برای پشتیبانی از تمام مدل های مجازی سازی کامپیوترهای کاربران می باشد كه به صورت راهکاری مجتمع طراحی شده است. با پیاده سازی راهکارDesktop Virtualization کاربران قادر به کاهش 40 درصدی مدیریت Desktop با متمرکز کردن دسکتاپ ها در Data Center می باشند. XenDesktop بخش IT را قادر به راه اندازی یک نمونه از هر سیستم عامل، برنامه و پروفایل کاربر می کند و به صورت پویا آن ها را ترکیب کرده تا باعث افزایش سادگی در مدیریت کامپیوتر مجازی کاربران و سریعتر شدن عملکرد آن شود.

تکنولوژی سیتریکس Citrix XenDesktop | راه حل مجازی سازی دسکتاپ کامپیوتر یا VDI | درباره Virtualization Desktop InfraStructure | تکنیک دسک تاپ مجازی virtual desktop | سیتریکس XenDesktop ]چیست | کامپیوترهای مجازی کاربران | راهکار مجازی سازی دسک تاپ XenDesktop | پشتیبانی از تمام مدل های مجازی سازی کامپیوترهای کاربران | پیاده سازی راهکارDesktop Virtualization کاربران | راه حل متمرکز کردن دسکتاپ ها در Data Center

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی ساز سرور سیتریکس Citrix XenServer

Install and Implementing Citrix Xenserver
Creating and Managing Citrix Xenserver Networks
Configuring a XenServer virtualization server
Configuring Citrix Xenserver Storage
Managing a XenServer using XenCenter
Managing and Maintaining Citrix Xenserver Virtual Machines
Creating Windows and Linux virtual machines
Installing and Configuring Citrix Xenserver Provisioning Services
Managing Citrix Xenserver vDisks and Target Devices
Creating XenServer resource pools and connecting to remote storage
Using XenMotion and automatic virtual machine placement

محصول سیتریکس Citrix XenServer یک سکوی  مدیریت  شده  سرور مجازی  کامل  بر  مبنای Xen Hypervisor می  باشد. تکنولوژی Xen به عنوان سریعترین مجازی ساز سرور با اطمینان بسیار بالا در صنعت IT مورد تایید قرار گرفته است. XenServer برای مدیریت کارآمد سرورهای مجازی ویندوز و لینوکس طراحی شده است و نتیجه آن تجمیع کم هزینه سرورها و تداوم تجارت می باشد. Xenserver یک برنامه مجازی سازی قدرتمند است که امکان ساخت و برپاسازی چندین ماشین مجازی با قابلیت اجرا توسط سیستم عامل های مختلف را روی یک سخت افزار واحد فراهم می کند. XenServer از زیرساخت های مدیریت برای بهینه سازی عملیات و از فرآیندهای خودکار کلیدی است که از طریق آن می توان خدمات فناوری اطلاعات ارائه داد. XenServer کار انتقال داده ها به صورت آنلاین و متمرکز سازی مدیریت چندین سرور را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. XenServer یک راهکار مجازی سازی قدرتمند و باز است که اساسا به منظور کاهش هزینه های Data Center با تبدیل محیط پیچیده و استاتیک آن به محیطی پویا تر می باشد.


معماریXenserver | برنامه مجازی سازی سرور سیتریکس | امکان ساخت و برپاسازی چندین ماشین مجازی با قابلیت اجرا توسط سیستم عامل های مختلف | آشنایی با سیتریکسXenServer | زیرساخت های مدیریت برای بهینه سازی عملیات و از فرآیندهای خودکار | خدمات فناوری اطلاعات | XenServer برای هر سازمان IT | کسب و کاری مناسب XenServer | انتقال داده ها به صورت آنلاین و متمرکز سازی مدیریت چندین سرور | XenServer راهکار مجازی سازی قدرتمند و باز | کاهش هزینه های Data Center


ما مفتخریم که در حال حاضر بیش از 400 شرکت ایرانی در حوزه های مختلف، مشتریان ما هستند و پشتیبانی سامانه نرم افزاری سیتریکس خود را به ما سپرده اند.

تیم فنی Citrix خانه سیتریکس ایران از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه 10 ساله برای مجازی سازی سرور و دسک تاپ و برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، انبار و ....  شرکت های نرم افزاری بزرگی مانند همکاران سیستم، رایورز، چارگون، تدبر، پیوست و همراهان سیستم و ... دنبال کرده ­اند.

متخصصین " گروه مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی ارائه می نمایند.

تصاویر کارگاه های آموزش سیتریکس در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی 
نصب سامانه دورکاری Citrix نرم افزار مالی و حسابداری رایورز در شرکت رایتل
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار شایگان سیستم در شرکت ایلیا استیل
استقرار سامانه دورکاری Citrix در موسسه آموزشی گاج
استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس وزارت راه و مسکن و شهرسازی
نصب و راه اندازی سیستم هایمجازی سیتریکس در سازمان بنیاد مستضعفان و جانبازان
نصب سیستم مجازی سازی سیتریکس در شرکت کشتیرانی جهان دریا
استقرار سامانه دورکاری در سازمان آب و فاضلاب استان فارس
استقرار سیستم مجازی سازی سیتریکس در پتروشیمی مارون

مشاهده دموی آنلاین
راهکار های مجازی سازی سیتریکس
 

دوره عملی و کارگاهی آموزش Citrix XenApp 6.5 | کمپ آموزش Citrix XenApp 7.11 | دوره آموزش سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 | کلاس کارگاهی آموزش Citrix XenServer 7.1 | کلاس آموزش مجازی سازی سرور سیتریکس | معرفی دوره کارگاهی مجازی سازی Server سیتریکس