ارائه لایسنس محصولات شرکت Citrix و لایسنس سرویس ترمینال سرور مایکروسافت

خانه سیتریکس ایران لایسنس نرم افزارهای شرکت سیتریکس Citrix XenApp & XenDesktop & XenServer به همراه فایروال اپلیکیشن NetScaler Gateway را به مخاطبان و مشتریان عزیز ارائه می دهد.  همه انواع این License ها از نوع مادام العمر بوده و از پشتیبانی دائمی خانه سیتریکس ایران برخوردار می باشند. از آنجا که محصولات شرکت سیتریکس در کنار برخی از سرویس های مایکروسافت عرضه می گردد، خانه سیتریکس ایران ارائه لایسنس Microsoft Windows Server Terminal Service License را نیز بر عهده می گیرد.

درباره Citrix XenApp

با برنامه سیتریکس XenApp به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت، می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز و یا حتی تحت وب خود را بصورت متمرکز و مجازی در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرورهای مرکز کامپیوتر شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم می شود. جهت عملکرد صحیح این تکنولوژی می بایست لایسنس های مرتبط با برنامه سیتریکس و ترمینال سرور مایکروسافت تهیه گردد. .

انواع ویرایش های مختلف لایسنس نرم افزار Citrix XenApp:

   Citrix XenApp Fundamentals Edition - Citrix XenApp Advanced Edition - Citrix XenApp Enterprise Edition - Citrix XenApp Platinum Edition

لایسنس Citrix XenApp در نسخه های زیر توسط خانه سیتریکس ایران ارائه می گردد:

  Citrix XenApp 6 - Citrix XenApp 6.5  - Citrix XenApp 7.6  - Citrix XenApp 7.8 - Citrix XenApp 7.9  - Citrix XenApp 7.11


درباره Citrix XenDesktop
با برنامه سیتریکس Citrix XenDesktop می توان دسک تاپ مجازی به کاربران ارائه کرد. به این تکنولوژی مجازی سازی سیستم کلاینت ها در شبکه، VDI می گویند که دسکتاپ مجازی را در بستر Lan و Wan به کاربران از طریق زیرساخت ارتباطی اینترانت و اینترنت ارائه می دهد.

انواع ویرایش های مختلف لایسنس نرم افزار Citrix XenDesktop:

   Citrix XenApp VDI Edition - Citrix XenDesktop Enterprise Edition - Citrix XenDesktop Platinum Edition

لایسنس Citrix XenDesktop در نسخه های زیر توسط خانه سیتریکس ایران ارائه می گردد:

  Citrix XenDesktop 7.7 - Citrix XenDesktop 7.8  - Citrix XenDesktop 7.9  - Citrix XenDesktop 7.11 
 
درباره Citrix XenServer

از برنامه سیتریکس Citrix XenServer برای
مجازی سازی سرورها در زیرساخت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. با راه اندازی مجازی ساز XenServer بر روی سرور فیزیکی می توان به تعداد دلخواه سرور مجازی در شبکه دسترسی پیدا کرد. این محصول در دو نسخه رایگان و تجاری وجود دارد.

انواع ویرایش های غیر رایگان و تجاری لایسنس نرم افزار Citrix Xen Server:

   Citrix XenServer Standard Edition - Citrix XenServer Enterprise Edition

لایسنس تجاری Citrix XenServer در نسخه های زیر توسط خانه سیتریکس ایران ارائه می گردد:

  Citrix XenServer 6.0 - Citrix XenServer 6.1  - Citrix XenServer 6.5  - Citrix XenServer 7.0 

درباره Citrix NetScaler

تکنولوژی‌ Citrix NetScaler AppFirewall، یکی از راهکارهای امنیتی جامع برای برنامه‌های کاربردی تحت وب می‌باشد که حملات شناخته شده و شناخته نشده به این برنامه‌ها را Block می‌نماید. NetScaler AppFirewall، یک مدل امنیتی ترکیبی (Hybrid) را ارائه می‌کند که صرفا عملکرد‌های درست و مناسب برنامه‌های کاربردی را مجاز دانسته و آسیب‌پذیری‌های شناخته شده‌ی این برنامه‌ها را به نحوی موثر اسکن و محافظت می‌نماید. این تکنولوژی به آنالیز تمامی‌ ترافیک‌های دو طرفه از جمله ارتباطات رمزگذاری‌ شده SSL می‌پردازد تا بدون اصلاح برنامه‌، آنها را در مقابل طیف وسیعی از تهدیدات امنیتی محافظت نماید. برای دسترسی کاربران خارج از شرکت و سازمان، در نسخه های XenApp 7.x و XenDesktop 7.x مجازی سازی اپلیکیشن و مجازی سازی دسکتاپ شرکت سیتریکس، نیاز به نصب و راه اندازی فایروال نت اسکلر سیتریکس می باشد.

انواع ویرایش های مختلف لایسنس WAF سیتریکس NetScaler:

  Citrix NetScaler Enterprise Edition - Citrix NetScaler Platinum Edition

لایسنس فایروال اپلیکیشن نت اسکلر سیتریکس Citrix NetScaler در نسخه های زیر توسط خانه سیتریکس ایران ارائه می گردد:

  Citrix NetScaler Gateway 11 - Citrix NetScaler Gateway 10.5  - Citrix NetScaler Gateway 10


  درباره Windows Server Terminal Service License

در سیستم های دورکاری و سامانه های کار از راه دور سیتریکس، به تعداد کاربران نیاز به لایسنس سیتریکس و لایسنس ترمینال سرویس ویندوز سرور مایکروسافت داریم. در حال حاضر خانه سیتریکس ایران لایسنس ترمینال سرویس نسخه های ویندوزی زیر را ارائه می دهد: لایسنس ترمینال سرور ویندوز مایکروسافت 2003 , 2008 , 2012 , 2016

لیست مشتریان خانه سیتریکس .

ما مفتخریم که در حال حاضر بیش از 400 شرکت ایرانی در حوزه های مختلف، مشتریان ما هستند و پشتیبانی سامانه نرم افزاری سیتریکس خود را به ما سپرده اند.

تیم فنی Citrix خانه سیتریکس ایران از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه 6 ساله برای مجازی سازی سرور و دسک تاپ و برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، انبار و ....  شرکت های نرم افزاری بزرگی مانند همکاران سیستم، رایورز، چارگون، تدبر، پیوست و همراهان سیستم و ... دنبال کرده ­اند.

متخصصین " گروه مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی ارائه می نمایند.

تصاویر کارگاه های آموزش سیتریکس در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی 
نصب سامانه دورکاری Citrix نرم افزار مالی و حسابداری رایورز در شرکت رایتل
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار شایگان سیستم در شرکت ایلیا استیل
استقرار سامانه دورکاری Citrix در موسسه آموزشی گاج
استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس وزارت راه و مسکن و شهرسازی
نصب و راه اندازی سیستم هایمجازی سیتریکس در سازمان بنیاد مستضعفان و جانبازان
نصب سیستم مجازی سازی سیتریکس در شرکت کشتیرانی جهان دریا
استقرار سامانه دورکاری در سازمان آب و فاضلاب استان فارس
استقرار سیستم مجازی سازی سیتریکس در پتروشیمی مارون

مشاهده دموی آنلاین
راهکار های مجازی سازی سیتریکس
 

دوره عملی و کارگاهی آموزش Citrix XenApp 6.5 | کمپ آموزش Citrix XenApp 7.11 | دوره آموزش سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 | کلاس کارگاهی آموزش Citrix XenServer 7.1 | کلاس آموزش مجازی سازی سرور سیتریکس | معرفی دوره کارگاهی مجازی سازی Server سیتریکس