آیا نسخه های قفل شکسته سیتریکس مشکل امنیت و پرینت و سرعت و… دارد؟


به جهت بالا بودن نسبی قیمت لایسنس محصولات سیتریکس در ایران عده بسیار زیادی از مشتریان سیتریکس سمت نسخه های کرک شده این محصول روی می آورند که بتوانند برنامه های مستقر در دفتر مرکزی یا برنامه های مستقر در مراکز داده سازمان مرکزی خود را در دسترس کاربران مختلف در شعبات گوناگون قرار دهند.

این دسته از مشتریان همیشه با این سوال مواجه می شوند که آیا نسخه های کرک شده محصولات سیتریکس مشکلات عدیده ای همچون مشکل پرینتر سمت کاربر و مشکل امنیت و مشکل فونت و مشکل صدا و کیفیت تصویر و سرعت و … غیره را دارا می باشد؟

یا آیا این نسخه های کرک شده و یا به اصطلاح قفل شکسته همه امکانات و فیچر های یک نرم افزار دارای لایسنس معتبر سیتریکس را دارا می باشند یا خیر؟

با توجه به اینکه نسخه های قفل شکسته محصولات سیتریکس هیچ گونه پشتیبانی و ساپورتی از طرف سایت ارائه دهنده این محصول نمی شوند مشکلات عدیده ای همچون مشکل امنیت و مشکل پرینتر سمت کاربر و مشکل فونت و مشکل صدا و کیفیت تصویر و سرعت و … غیره را دارا می باشد.

محصولات معتبر شرکت سیتریکس نیز باید توسط تیم متخصص م مجربی که آشنایی کاملی با محصولات مختلف نرم افزاری شرکت های داخلی از جمله شرکت هایی نظیر رایورز، چارگون، همکاران سیستم، تدبیر، ماندگار، پایا، فراگستر ، هلو، رایان حساب و … را دارا می باشند و علاوه بر نرم افزار سیتریکس با ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزارها نیز آشنایی کامل داشته باشند، نصب و راه اندازی گردد تا بتوانند مشکلاتی را که در آینده ممکن است پیش آید را حل کنند.