مایکروسافت مرکز ویژه بازی‌های رایانه‌ای پردازش ابری راه‌اندازی کرد

شنبه 30 دی 1391


پایگاه‌های خبری در ماه نوامبر اعلام کردند که شرکت مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی مرکز جدیدی مخصوص بازی‌های رایانه‌های لوحی و تلفن‌های همراه است و تلاش می‌کند بیش از هر زمان دیگر کنسول بازی Xbox خود را گسترش دهد. این شعبه از شرکت مایکروسافت در شهر لندن و با نام Lift London تاسیس می‌شود.
به گزارش وب سایت theverge، «فیل هاریسون» (Phil Harrison) از مدیران ارشد مایکروسافت به‌صورت واضح جزئیات این استدیو را توضیح داده و هدف آن را نمایان کرده است. به گفته هاریسون این مرکز فقط برای ساخت بازی‌های رایانه‌ای مبتنی بر فضای پردازش ابری راه‌اندازی شده است. 
وی گفت: «من قصد داشتم بهترین استدیوی بازی‌های رایانه‌ای در قرن ۲۱ را راه‌اندازی کنم. نه فقط یک استدیویی که محصولاتی را به بازار الکترونیکی جهان عرضه کند، بلکه مکانی که در آن بتوان برای فضای پردازش ابری بازی‌های رایانه‌ای ویژه تولید کرد و بهترین هوش‌ها در جهان را در آن گرد هم آورد».
هاریسون این سخنان را طی مراسم بازگشایی این استدیو اعلام کرد و خاطرنشان ساخت که شرکت یاد شده از بازارهای الکترونیکی مصرفی نیز پشتیبانی می‌کند و به‌زودی لوح‌های فشرده سخت‌افزاری بازی‌های رایانه‌ای را روانه بازار می‌سازد.


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup