مایکروسافت سیستم عامل دستگاه‌های فروش فروشگاهی خود را به روز می‌کند

شنبه 30 دی 1391


شرکت مایکروسافت از عرضه نسخه جدیدی از سیستم عامل معروف به ویندوز امبدد خبر داده است که برای استفاده بر روی دستگاه‌های فروش فروشگاهی (PoS) طراحی شده است.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت مایکروسافت در نمایشگاه فدراسیون ملی خرده فروشی (NRF) در آمریکا نسخه جدیدی از ویندوز امبدد خود را عرضه کرده است که برای نصب بر روی دستگاه‌های فروش فروشگاهی قابل استفاده است. مایکروسافت اعلام کرده نسخه جدیدی از این سیستم عامل را تولید کرده که به Windows Embedded 8 Handheld معروف شده است. ویندوز امبدد ۸ در واقع نسخه ارتقا یافته ویندوز POSReady ۷ است که مخصوص ابزارهای کوچکی مثل دستگاه‌های فروش فروشگاهی و کیوسک‌های فروش طراحی شده بود.
بر اساس این گزارش، هم اکنون مایکروسافت و شرکت‌های موتورولا سولیوشن، اینترمک، هانی ول، اینجنیکو و بلوبیرد که مهم‌ترین شرکای مایکروسافت در این حوزه هستند، تلاش می‌کنند محصولاتی سازگار با این سیستم عامل تولید کنند. مقامات شرکت مایکروسافت اظهار امیدواری کرده‌اند اولین دستگاه‌های تحت سیستم عامل ویندوز امبدد ۸ در اواخر سال ۲۰۱۳ یا اوایل ۲۰۱۴ وارد بازار شود.
شرکت مایکروسافت در طراحی ویندوز امبدد ۸ از هسته سیستم عامل ویندوز ۸ خود استفاده کرده است و به همین خاطر دستگاه‌های تحت این سیستم عامل خواهند توانست نرم افزارهایی مثل آفیس ۳۶۵، مایکروسافت لینک و یا نرم افزارهای خرده فروشی دینامیک را پشتیبانی کنند.
شرکت مایکروسافت در این نمایشگاه نسخه جدیدی از نرم افزار خرده فروشی دینامیک خود را که در بیش از ۳۸ کشور دنیا از آن استفاده می‌شود، نیز عرضه کرده است.


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup