اوراکل بزرگ‌ترین عرضه‌کننده خدمات پردازش ابری در خاورمیانه می‌شود

شنبه 30 دی 1391


به گفته «مارک هوراد» (Mark Hurd) مدیرعامل و عضو هیئت مدیره اوراکل، این شرکت در تلاش است تا به قطب اصلی سیستم‌های پردازش ابری در منطقه خاورمیانه تبدیل شود. 
 به گزارش وب سایت itp، «مارک هوراد» طی صحبت‌های خود در حاشیه کنفرانس Oracle CloudWorld توضیح داد که شرکت سرمایه‌گذاری وسیعی روی فناوری‌های پردازش ابری و همچنین منابع انجام داده است تا بتواند خدمات مربوط به آن‌ها را به صورت گسترده وارد منطقه خاورمیانه کند. 
وی گفت: «ما به سمتی پیش‌ می‌رویم تا به بزرگ‌ترین عرضه کننده خدمات پردازش ابری در خاورمیانه تبدیل شویم. ما نخستین شرکت بزرگ ارائه دهنده خدمات پردازش ابری در این منطقه خواهیم بود و برای گسترش خدمات پردازش ابری سرمایه‌گذاری‌های فراوانی انجام داده‌ایم».
مدیر شرکت اوراکل به شعار شرکت خود یعنی «نمونه کارهای فوق‌العاده از فناوری» اشاره کرد و توضیح داد که اقدامات جدید اوراکل برای تبدیل شدن به قطب اصلی سیستم‌های پردازش ابری در منطقه خاورمیانه شامل ارائه راهکارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای سیستم‌های پردازش ابری عمومی و خصوصی می‌شود و قرار است طیف گسترده‌ای از خدمات پردازش ابری از جمله نرم‌افزارهای – به‌عنوان – خدمات SaaS ،PaaS و همچنین ابزارهای جدید مبتنی بر سیستم IaaS وارد خاورمیانه شود.
این شرکت شهر دبی را به عنوان نخستین شهر مورد نظر خود از ۱۰ شهر بر‌تر خاورمیانه در تور CloudWorld برگزیده است تا از این طریق بتواند خدمات پردازش ابری خود را به‌دست تمامی ساکنان منطقه برساند. این اقدام بیش از ۱۰ هزار شریک، مشتری و کارمند اوراکل در منطقه را درگیر خود می‌کند.


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup