مایکروسافت نسخه جدید ویندوز اینتون را عرضه کرد

شنبه 30 دی 1391


شرکت مایکروسافت نسخه جدیدی از راهکار مدیریتی تحت پردازش ابری خود را که ویندوز اینتون (Intune) نام دارد، روانه بازار کرده است.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت مایکروسافت نسخه جدید پلت فرم ویندوز اینتون خود را در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی از کاربران عرضه کرده است، اما قصد دارد از ۱۳ ژانویه امسال آن را در دسترس مخاطبان بیشتری قرار دهد. ویندوز اینتون نام یکی از راهکارهای شرکت مایکروسافت در زمینه خدمات امنیتی و مدیریتی تحت پردازش ابری است که اولین نسخه آن در ژوئیه ۲۰۱۱ عرضه شد. این راهکار در ابتدا برای کسب و کارهای کوچک و متوسطی عرضه شد که به وسیله آن می‌توانستند حداکثر ۵۰۰ رایانه تحت ویندوز خود را مدیریت کنند. اما نسخه جدید ویندوز اینتون برای مدیریت ۱۰۰ هزار کاربر، رایانه و ابزار همراه قابل استفاده است.
بر اساس این گزارش، شرکت مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی به نسخه جدید ویندوز اینتون افزوده است که از جمله آن‌ها می‌توان به یکپارچگی آن با ویندوز ۸، ویندوز آر تی، ویندوزفون ۸ و نیز ابزارهای همراه تحت سیستم عامل‌های اپل و گوگل (آی او اس و اندروید) اشاره کرد. کاربران همچنین می‌توانند از طریق ابزار متصل کننده جدیدی که مایکروسافت برای این پلت فرم عرضه کرده است، ابزارهای همراه خود را مدیریت کنند.
شرکت مایکروسافت در زمینه حق اشتراکی که کسب و کارهای کاربر برای استفاده از این راهکار باید بپردازند، نیز تغییراتی انجام داده است. در نسخه جدید اینتون حق اشتراک ماهیانه هر کاربر به ۶ دلار کاهش یافته است.


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup