مایکروسافت راهکارهای کسب و کار خود را به روز می‌کند

سه شنبه 3 بهمن 1391


شرکت مایکروسافت اعلام کرده است سه مورد از اصلیترین راهکارهای کسب و کار خود را به روز کرده و قابلیت‌های جدیدی به آن‌ها افزوده است. بنا بر اعلام مایکروسافت، کسب و کارهای کاربر این راهکار‌ها از ماه جاری میلادی می‌توانند از قابلیت‌های جدید و به روز آن‌ها استفاده کنند.
به گزارش وب سایت microsoft، این شرکت در بیانیه‌ای از به روزرسانی راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) خود خبر داده است. این شرکت اعلام کرده است نسخه به روز شده Dynamics AX ۲۰۱۲ R۲ که یکی از پلت فرم‌های اصلی مایکروسافت در زمینه برنامه‌ریزی منابع سازمانی است، از هم اکنون در دسترس کسب و کارهای کاربر قرار دارد و نسخه‌های جدید محصولاتی مثل Dynamics GP ۲۰۱۳ و Dynamics CRM Online این شرکت نیز در روزهای آینده عرضه خواهد شد. راهکار GP نیز یکی از مهم‌ترین راهکارهای حسابداری و برنامه‌ریزی منابع سازمانی شرکت مایکروسافت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است. پیش‌بینی می‌شود نسخه به روز شده این راهکار از ۱۹ دسامبر سال جاری در دسترس کسب و کارهای کاربر قرار گیرد.
مایکروسافت در این بیانیه اعلام کرده است راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (Dynamics CRM) این شرکت در سی و سه فصل گذشته رشد دو رقمی را تجربه کرده و بویژه در آخرین فصل مورد بررسی رشدی ۳۰ درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته تجربه کرده است.
در این بیانیه آمده است به روز کردن این راهکار‌ها نشان از تعهد مایکروسافت دارد که می‌کوشد به شرکت‌های مختلف در سراسر جهان کمک کند تا به کسب و کارهای پویایی تبدیل شوند. مایکروسافت اعلام کرده در جهانی که سرعت تغییرات در آن زیاد است، شرکت‌ها نیازمند نسل جدیدی از راهکارهای کسب و کار هستند که به سرعت و با آسانی بتوان آن‌ها را در عمل به کار بست.


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup