عرضه یک راهکار هوشمندی تجاری برای حل مشکل مشتریان در اولین تماس

سه شنبه 3 بهمن 1391


شرکت وان تو وان سرویس دات کام (One-to-One Service. com) که محصولاتی را در حوزه هوشمندی تجاری، خدمات مشتری و بازاریابی آنلاین عرضه می‌کند، نسخه جدیدی از راهکار هوشمندی تجاری خود عرضه کرده است که کسب و کارهای کاربر را در حل مشکلات و تقاضاهای مشتریان یاری می‌کند.
به گزارش وب سایت virtual-strategy، شرکت وان تو وان سرویس دارای یک راهکار هوشمندی تجاری با نام آی سرویس (iService) است که اخیراً از عرضه نسخه جدیدی از آن خبر داده است. این شرکت قابلیت‌های جدیدی به راهکار هوشمندی تجاری آی سرویس افزوده است که کسب و کارهای کاربر به کمک آن می‌توانند وضعیت خدمات مشتری خود از طریق شاخص معروف به اف سی آر را بسنجند. اف سی آر که عنوان اختصاری عبارت «حل مشکل در اولین تماس» است، شاخصی است که نشان می‌دهد چه میزان از مشکلات مشتریان در اولین تماس آن‌ها حل می‌شود. این شاخص از این نظر در فعالیت‌های بازاریابی و خدمات مشتری مهم است که مشتریان یک شرکت نمی‌توانند به خاطر یک مشکل کوچک چندین بار با یک شرکت تماس بگیرند و تقاضای کمک کنند. معمولاً شرکت‌هایی که امتیاز بالایی در زمینه این شاخص دارند و بخش زیادی از مشکلات مشتریان خود را با اولین تماس حل می‌کنند، در جلب رضایت مشتریان موفق‌تر هستند و خدمات پشتیبانی آن‌ها نیز کارآمد‌تر و اثربخش‌تر است.
وان تو وان سرویس ادعا کرده است که کاربرانی که از نسخه به روز شده راهکار هوشمندی تجاری این شرکت استفاده کنند، بهتر می‌توانند وضعیت کسب و کار و شرکت متبوع خود در زمینه شاخص اف سی آر یا حل مشکل با اولین تماس ارزیابی کنند. نسخه جدید ابزار هوشمندی تجاری این شرکت کاربران را قادر می‌کند تا تمام اطلاعات مربوط به سوالات و تقاضاهای مشتریان و بخش‌ها و افراد مسئول در یک کسب و کار در این زمینه را تجزیه و تحلیل کنند و بلافاصله متوجه شوند کدام بخش‌ها و حوزه‌ها نیازمند تمرکز و توجه مدیریتی ویژه است.
گفتنی است وان تو وان سرویس که در ۱۹۹۷ در ایالت ایلی نویز آمریکا تاسیس شد، یکی از شرکت‌های با تجربه‌ای است که در زمینه بازاریابی آنلاین، خدمات مشتری، مدیریت ارتباط با مشتری فعالیت می‌کند.


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup