مایکروسافت اسکایپ را با خدمات ایمیلی outlook یکپارچه کرد

سه شنبه 3 بهمن 1391


شرکت مایکروسافت از عرضه نسخه جدید نرم افزار ارتباط تصویری اسکایپ خبر داده است. مایکروسافت نسخه جدید اسکایپ را با خدمات ایمیلی outlook خود یکپارچه کرده است.
به گزارش وب سایت cmswire، شرکت مایکروسافت که چندی پیش خدمات ایمیلی جدیدی با نام اوت لوک (outlook) را راه اندازی کرده بود، اخیراً از یکپارچه شدن این خدمات با نرم افزار ارتباط تصویری اسکایپ خبر داده است. مایکروسافت پیش از این در ماه ژوئیه سال گذشته به کاربران اسکایپ قول داده بود این نرم افزار را با خدمات اوت لوک یکپارچه کند و حالا با عرضه نسخه ۶. ۱ اسکایپ برای کاربران ویندوز وعده خود را عملی کرده است.
یکپارچه شدن اسکایپ و اوت لوک به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق اوت لوک با مخاطبان خود که مشخصات آن‌ها را بر روی فهرست تماس اسکایپ ذخیره کرده‌اند، ارتباط تصویری زنده برقرار کنند. مایکروسافت علاوه بر یکپارچگی با اوت لوک، قابلیت‌هایی دیگری نیز به نرم افزار اسکایپ افزوده است. نسخه جدید اسکایپ بر روی رایانه‌های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی تحت ویندوز (ایکس پی، ویستا و ویندوز ۷) قابل اجراست. برخی از آسیب پذیری‌های اسکایپ نیز در نسخه جدید برطرف شده است.
شرکت مایکروسافت چند سال پیش نرم افزار اسکایپ را به قیمت ۸. ۵ میلیارد دلار خرید و در عرض چند ماه پس از این خرید توانست توجه بسیاری از کاربران را به آن جلب کند. مایکروسافت در حال حاضر تلاش می‌کند اسکایپ را با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود که دینامیک سی آر‌ام نامیده می‌شود، نیز یکپارچه کند. این غول نرم افزاری در ماه نوامبر نیز نسخه‌ای از اسکایپ را عرضه کرد که به «اسکایپ در محل کار» معروف شد. این نسخه از اسکایپ بیشتر مناسب کسب و کارهای کوچکی است که می‌خواهند از آن برای ارتباطات آنلاین خود استفاده کنند.


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup