VMware همتای مجازی ساز خود، Nicira را به دست خواهد آورد

سه شنبه 30 ارديبهشت 1393


شرکت غول پیکر نرم افزارهای مجازی سازی VMware Inc اعلام کرد؛ آنها شرکت Nicira را که یک شرکت شبکه سازی نرم افزاری SDN و مجازی سازی شبکه است را بدست خواهند آورد .

پائول ماریتز Paul Maritz ، مدیر ارشد VMware بیان کرد : VMware رهبر انقلاب مجازی سرور محسوب می شود و ما فرصتی برای انجام کاری مشابه در مورد پایگاه داده و شبکه سازی ابری در اختیار داریم. این دستاورد Nicira که به پورتفولیوی اموال شبکه سازی ما افزوده می شود، VMware را جایگاه رهبر صنعت شبکه سازی منحصرا نرم افزاری SDN قرار می دهد .

VMware قرار است با صرف هزینه حدودا ۱٫۰۵ میلیارد دلار نقد و به علاوه ۲۱۰ میلیون بابت برخی از اموال غیر منقول، شرکت Nicira را از آن خود نماید .

این دستاورد که انتظار می رود تا نیمه دوم سال ۲۰۱۲ منعقد شود، به توافق هیئت مدیره شرکت های VMware و Nicira و سهام داران Nicira رسیده است .

استیو مولانی، رئیس و مدیر اجرایی Nicira اظهار داشت: این شرکت به مشتریان در بهبود قابل توجه حجم و کارآمدی تجارت ها کمک می کند و این کار را با انتقال وظایف شبکه سازی در محیط ابر به انجام می رساند. در ادامه او از پیوستن به VMware که به آنها در امر ساختن پایگاه داده منحصرا نرم افزاری کمک می نماید، ابراز خوشنودی کرد .

VMware در نظر دارد تا به پشتبانی از فناوری ها و زیرساخت های منبع باز راه حل های موفقیت آمیز Nicira کمک کند، از جمله می توان به Open vSwitch اشاره داشت که شبکه های فیزیکی و هایپروایزرهای متعدد را به هم مرتبط می سازد .

 صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup