اجزای Citrix Xen Desktop

شنبه 19 تير 1395اجزای Citrix Xen Desktop

Citrix Receiver 
تمام کاربران سیتریکس میتوانند با استفاده از این Plugin بصورت مجازی به برنامه های کابردی خود بر روی تمام سیستم عامل ها از قبیل اندروید، ویندوز، مک و لینوکس دسترسی پیدا کنید.

فناوری HDX
این فناوری می تواند بسیاری از عملکردها و چالش های شبکه را به واسطه مجازی سازی پاسخگو باشد Xen Desktop با استفاده از فناوری HDX یک تجربه خوب کاری را به وجود می آورد که در اکثر موارد با تجربیات PC های Local برابری کرده و در شرایطی بهتر عمل می کند.

Net Scaler Gateway
این تکنولوژی دسترسی امن را در اختیار کاربران قرار می دهد تا علاوه بر دسترسی Remote برای آنها، امکان کنترل دقیق داده ها و برنامه های کاربران را فراهم می سازد.
 
Store Front
یک App Store اختصاصی در سرویس اشتراک Self-Service بصورت تخصصی در اختیار کاربران است که امکان دسترسی به تمامی برنامه ها و دسکتاپ های مورد نیاز را فراهم می سازد.


Controller
کنترلر می تواند دسترسی کاربران به برنامه ها و دسکتاپ های مجازی در Data Base را از طریق سطوح دسترسی برای کاربران مدیریت نماید.

Director
مراحل کار Real Time و همچنین مراحل احراز هویت کاربران توسط Director انجام میشود.

برنامه ها و دسکتاپ
هر نوع برنامه یا دسکتاپ که بر روی سیستم عامی ویندوز و یا لینوکس ارائه می شود را می توان با Citrix Xen Desktop اجرا نمود.صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup