درباره Citrix XenApp


اين محصول یک راهکار ارایه برنامه ها بنا بر درخواست است که هر برنامه تحت ویندوز را می تواند مجازی، متمرکز و قابل مدیریت بر روی دیتاسنتر کرده و به طور همزمان به صورت یک سرویس به تمام کاربران در هرکجا و بر روی هر کامپیوتری ارایه کند. این برنامه را بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر دنیا استفاده می کنند.


چرا ارایه برنامه ها بنا بر درخواست لازم است؟
ارایه برنامه مجازی به بخشIT این امکان را می دهد که یک نسخه از هر برنامه را در محل قرار گیری مرکزی برنامه ها در دیتاسنتر مدیریت کند. سپس برنامه ها بوسیله Application Streaming به کاربران با کامپیوترهای با سیستم عامل ویندوز برای استفاده Offline ارایه و یا بر روی سرورهای قوی در دیتاسنتر اجرا شده و برای کاربران Online با هر سیستم عامل و بر هر ماشینی، به صورت یک سرویس ارایه می شوند.
XenApp با ارایه برنامه ها به محض درخواست به هر کاربری، در هر کجا و با پشتیبانی از بیشتر از 30 سیستم عامل، سرویس خودکار ارایه برنامه ها بنا بر درخواست را فعال نموده است. XenApp با استفاده از تکنولوژی Citrix HDX تضمین می کند که کاربران برنامه ای را با کیفیت کاری بالاتری نسبت به برنامه های نصب شده بر روی ماشین خود، دریافت کند.


تکنولوژی Citrix HDX
تکنولوژی Citrix HDX یک مجموعه، شامل لیستی از تمامی امکانات را بوجود می آورد و با توجه به امکانات، استفاده از منابع را طوری تنظیم میکند تا اطمینان حاصل شود که کاربران بهترین کیفیت را در برنامه های درخواستی خود دریافت کنند.


مزایای XenApp


- کاهش 50% هزینه کامپیوترهای کاربران
XenApp هزینه کامپیوتر های کاربران را بوسیله ساده کردن کارکرد و ارایه تمام برنامه های ویندوز تا 50% کاهش میدهد، متمرکز نمودن برنامه ها در دیتاسنتر باعث کاهش هزینه ها شده و به مدیران IT این امکان را می دهد تا با نصب و تنظیم یک نمونه از یک برنامه بجای نصب و تنظیم آن بر روی تک تک کامپیوترهای کاربران، آن را برای تمام کاربران آماده کنند. 


- افزایش امنیت و محافظت هوشمندانه اموال
متمرکز نمودن برنامه ها و اطلاعات در دیتاسنتر، این اطمینان را می دهد که ارایه برنامه ها به صورت مجازی و مدیریت آنها، بخاطر شیوه طراحی، امن هستند. اتصال رمزگزاری شده، کنترل دسترسی پیشرفته و مدیریت پسورد قانونمند، یک لایه اضافی محافظتی برای اموال و سرمایه های شرکت بوجود می آورد.


توسعه سرویس های Remote Desktop ویندوز
XenApp با اضافه کردن مولفه های کلیدی به سرویس Remote Desktop ویندوز (RDS) بهترین راهبرد کلاسیک برای هر نوع شیوه دسترسی را بوجود آورده است. XenApp به همراه RDS نیازهای استراتژیک سازمانها برای طرح ها و رشد و ترقی را پشتیبانی می کنند. فقط کافیست از بیش از 230000 مشتریان Citrix که میتوانند به کارایی XenApp به همراه RDS گواهی دهند، پرسیده شود.

 خرید لایسنس citrix, نرم افزار سیتریکس Citrix, سپیدار همکاران, برنامه سپیدار, سپیدار سیستم خدمات تخصصی


قابلیت ها :
قابلیت های Citrix XenApp بر اساس نوع ویرایش محصول در جدول زیر ارایه شده است.


فیلم آموزش سیتریکس ، امکانات تقسیم بار Load Balancing,کرک سیتریکس ، Citrix،نصب سیتریکس ، پشتیبانی سیتریکس ، مشاوره سیتریکس، اتصالات مخابراتی، Citrix license،همکاران سیستم، شماران سیستم ، نرم افزارهای مالیصفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup