ارائه لایسنس محصولات شرکت سیتریکس Citrix
ارائه لایسنس محصول ترمینال سرور مایکروسافت

ارائه لایسنس Citrix XenApp

ارائه لایسنس Citrix XenِDesktop

ارائه لایسنس Citrix XenServer

ارائه لایسنس Microsoft Windows Server Terminal Service License


درباره Citrix XenApp

با برنامه سیتریکس XenApp به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت، می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز و یا حتی تحت وب خود را بصورت متمرکز و مجازی در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرورهای مرکز کامپیوتر شرکت یا سازمان ، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم می شود. در حال حاضر برنامه XenApp توسط بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان در حال استفاده میباشد که این خود نشانگر سازگاری این سیستم با انواع برنامه های مختلف میباشد. .

برنامه سیتریکس XenApp بدون نیاز به هرگونه تغییر در سورس برنامه ها و یا ایجاد تغییر در ساختار فعلی نصب و ارتباطات شبکه ای، قسمت کلاینتی برنامه های سرور/کلاینتی را کاملا حذف میکند و کاربران تنها با داشتن یک مرورگر می توانند برنامه ها را اجرا کنند. سیتریکس زن اپ از سرویس ترمینال سرور ویندوز مایکروسافت برای تحقق چنین امری استفاده می نماید. جهت عملکرد صحیح این تکنولوژی می بایست لایسنس های مرتبط با برنامه سیتریکس و ترمینال سرور مایکروسافت تهیه گردد. .

انواع ویرایش نسخه های مختلف نرم افزار Citrix XenApp:

Citrix XenApp Fundamentals Edition:
این نسخه برای مشتریانی مناسب است که حداکثر تا 10 کاربر دورکار دارند و این نسخه سیتریکس در تعداد 5 یا 10 کاربره و بالاتر قرار دارد و برای شرکت های کوچک و متوسط مناسب است. این نسخه امکان Clustering و Load Balance  را در اختیار قرار نمی دهد.


Citrix XenApp Advanced Edition:
این نسخه برای مشتریانی مناسب است که حداکثر تا 50 کاربر دورکار دارند و در تعداد بیشتر از 10 کاربره و بالاتر قرار دارد و برای شرکت های متوسط و بزرگ مناسب است. این نسخه امکان Clustering و Load Balance  را در اختیار قرار می دهد.

Citrix XenApp Enterprise Edition:
این نسخه برای مشتریانی مناسب است که حداکثر تا 300 کاربر دورکار دارند و در تعداد بیشتر از 50 کاربره و بالاتر قرار دارد و برای شرکت های بزرگ مناسب است. این نسخه امکان Clustering و Load Balance و برخی امکانات پیشرفته Redundancy را در اختیار قرار می دهد.


Citrix XenApp Platinum Edition:
این نسخه برای مشتریانی مناسب است که بیش از 300 کاربر دورکار دارند و در تعداد بیشتر از 300 کاربره و بالاتر قرار دارد و برای شرکت های  بزرگ و Enterprise مناسب است. این نسخه امکان Clustering و Load Balance و کلیه امکانات پیشرفته Redundancy در سطوح مختلف پایگاه داده و سطح Application  و سرویس ها را در اختیار قرار می دهد.

لایسنس Citrix XenApp در نسخه های XenApp 6 و XenApp 6.5 و XenApp 7.6 و XenApp 7.8 و XenApp 7.9 توسط خانه سیتریکس ارائه می گردد.درباره Citrix XenDesktop

با برنامه سیتریکس Citrix XenDesktop
می توان دسک تاپ مجازی به کاربران ارائه کرد. به این تکنولوژی مجازی سازی سیستم کلاینت ها در شبکه، VDI می گویند که دسکتاپ مجازی را در بستر Lan و Wan به کاربران از طریق زیرساخت ارتباطی اینترانت و اینترنت ارائه می دهد.

لایسنس Citrix XenDesktop در نسخه های Citrix XenDesktop 7.x Platinum Edition و  Citrix XenDesktop 7.x و Citrix XenDesktop 7.x, VDI Edition توسط خانه سیتریکس ارائه می گردد.

.
درباره Citrix XenServer

از برنامه سیتریکس Citrix XenServer
برای مجازی سازی سرورها در زیرساخت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. با راه اندازی مجازی ساز XenServer بر روی سرور فیزیکی می توان به تعداد دلخواه سرور مجازی در شبکه دسترسی پیدا کرد.

لایسنس Citrix XenServer در نسخه های Citrix XenServer 6.5 و  Citrix XenServer 7 توسط خانه سیتریکس ارائه می گردد.


درباره Windows Server Terminal Service License

در سیستم های دورکاری و سامانه های کار از راه دور سیتریکس، به تعداد کاربران نیاز به لایسنس سیتریکس و لایسنس ترمینال سرویس ویندوز سرور مایکروسافت داریم. در حال حاضر خانه سیتریکس ایران لایسنس ترمینال سرویس نسخه های ویندوزی زیر را ارائه می دهد:
لایسنس ترمینال سرور ویندوز مایکروسافت 2003 , 2008 , 2012 , 2016

    لیست مشتریان خانه سیتریکس .

ما مفتخریم که در حال حاضر بیش از 400 شرکت ایرانی در حوزه های مختلف، مشتریان ما هستند و پشتیبانی سامانه های نرم افزاری سیتریکس خود را به ما سپرده اند.

تیم فنی Citrix خانه سیتریکس از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه ی 6 ساله برای مجازی سازی برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، انبار و ....  شرکت های نرم افزاری بزرگی مانند همکاران سیستم، رایورز، چراگون، تدبر، پیوست و همراهان سیستم و ... دنبال کرده ­اند.
متخصصین " شرکت مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی ارائه می نمایند.

تصاویر کارگاه های آموزش سیتریکس در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی 
نصب سامانه دورکاری Citrix نرم افزار مالی و حسابداری رایورز در شرکت رایتل
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار شایگان سیستم در شرکت ایلیا استیل

مشاهده دموی آنلاین Citrix XenApp

.

.


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام خانه سیتریکس ایران مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Persian Ancient Network Co. Group Telegram Channel: @palnetgroup